Продавница

Trixie- Заштитни гаќички за куче “S/M”

350.00мкд


Гаќички Ѕ-М за мало и средно  куче, кое го штитат вашето женско куче од парење и помагаат при хигената кога има меструален циклус.

Земја на потекло : Германија
Шифра: 23492
Обем околу струк: 32-39см

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница