Продавница

Camon – Заштитни гаќички за куче “XL”

490.00мкд


Гаќички XL за големо куче,
кое го штитат вашето женско куче од парење и помагаат при хигената кога има меструален циклус. Шифра: C211/4
Обем околу струк: 50см
Земја на потекло : EУ

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница