Продавница

Ферпласт 80 – Метална ограда за миленици (62×80х80см.)

4,200.00мкд


Метална ограда за миленици
Ширина: 80см
Должина: 80см
Висина: 62см
Земја на потекло: ЕУ
Шифра: Дог тренинг – 73300025

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница