Продавница

Inox – Росфајтен сад за храна/вода 1.5л.

390.00мкд


Росфајтен сад за храна/вода
Дијаметар: 29см.
Шифра: СГ04006
Земја на потекло: Кина.

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница