Продавница

Inox – Trixie – Сад за храна 2.8л.

750.00мкд


Росфајтен сад за храна со гумица што не дозволува садот да се лизга . 2,8 л.
Дијаметар: 33см

Земја на потекло : Германија
Шифра: 24855

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница