Продавница

Сад за храна/вода 2 x 1.2l

260.00мкд


Пластичен дупли сад за храна/вода кој собира 2 х 1.2l течност.
Должина: 34см
Ширина: 20см

Земја на потекло : Кина

Шифра: 2599

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0