Продавница

Trixie- Маска за куче XS-S

300.00мкд


Trixie- Заштитна платнена маска ХЅ-Ѕ за многу мало и мало куче .
Должина на ремчињата кои се за околу врат: 14-28 см
Одговара за кучиња од расата (или за кучиња со слична градба на главата): Џек Расел

Земја на потекло :  Германија

Шифра:1921

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0