Продавница

Trixie- Маска за куче XS

190.00мкд


Trixie- Заштитна платнена маска ХЅ за многу мало и мало куче .
Должина на ремчињата кои се за околу врат: 12-28 см
Одговара за кучиња од расата (или за кучиња со слична градба на главата): Чивава

Земја на потекло :  Германија

Шифра:1920

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница