Продавница

Trixie- Маска за куче S-M

320.00мкд


Trixie- Заштитна платнена маска Ѕ-М за мало и средно куче .
Должина на ремчињата кои се за околу врат: 15-36 см
Одговара за кучиња од расата (или за кучиња со слична градба на главата): Пудлица

Земја на потекло :  Германија

Шифра:1922

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница