Продавница

Trixie- Маска за куче XL

520.00мкд


Trixie- Заштитна платнена маска XL за многу големо куче .
Должина на ремчињата кои се за околу врат: 16-30 см
Одговара за кучиња од расата (или за кучиња со слична градба на главата): Ротфаљер

Земја на потекло :  Германија

Шифра: 19282

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница