Продавница

Trixie- Маска за куче L

480.00мкд


Trixie- Заштитна платнена маска L за  големо куче .

Должина на ремчињата кои се за околу врат: 16-28 см
Одговара за кучиња од расата (или за кучиња со слична градба на главата): Доберман

Земја на потекло :  Германија

Шифра: 19281

en_USEnglish
0