Продавница

Trixie- Маска за куче L-XL

400.00мкд


Trixie- Заштитна платнена маска L-XL за  големо  куче .
Должина на ремчињата кои се за околу врат: 17-48 см

Земја на потекло :  Германија

Шифра: 1925

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница