Продавница

Trixie- Маска за куче L

380.00мкд


Trixie- Заштитна платнена маска L за  големо  куче .

Должина на ремчињата кои се за околу врат: 16-44 см
Одговара за кучиња од расата (или за кучиња со слична градба на главата): Доберман

Земја на потекло :  Германија

Шифра: 1924

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница