Продавница

Trixie- Маска за куче M

350.00мкд


Trixie- Заштитна платнена маска M за средно куче .
Должина на ремчињата кои се за околу врат: 16-40 см
Одговара за кучиња од расата (или за кучиња со слична градба на главата): Бордер Коли

Земја на потекло :  Германија

Шифра: 1923

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница