Продавница

Кожна маска за куче со метал XL – Ротфаљер

790.00мкд


Sila – Маска за куче ХL  метал со кожа , дијаметар на околувратник 30 см (одговара за ротвајлер)

Земја на потекло : Србија

Шифра: 64160

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница