Продавница

Flexi – Њу комфорт јаже XS 3м. црвено (до 8кг.)

690.00мкд


Flexi New comfort XS – Поводник со извлекување јаже 3м. (до 8кг.)
Максимум до 8 кг тежина на вашиот миленик ,
должина 3 метри.

Извозник: Flexi – Германија
Шифра: ФЛЕ-051

Увозник за Македонија:
Пријатели – миленици
Никола Тесла 42
Битола

Напомена: Доколку сакате поводниците со извлекување да имаат подолг век, не ги извлекувајте целосно (важи за сите брендови)

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница