Продавница

Flexi Classic – поводник со извлекување S

890.00мкд


Flexi – поводник со извлекување S одговара max до 12 kg тежина на вашиот миленик , должина до 5 m.

Земја на потекло : Германија
Шифра: 2251

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0