Продавница

Flexi – Мулти бокс за кеси за измет кој се прикачува на флекси поводник – црно

400.00мкд


Flexi – Мулти бокс за кеси за измет кој се прикачува на флекси поводник

Њу комфорт, Њу класик, Њу неон и Црн дизајн С, М и Л

Шифра: ФЛЕ-266

Извозник: Флекси – Германија

Увозник за Македонија:
Пријатели – миленици
Никола Тесла 42
Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница