Продавница

Flexi – лед систем кој се прикачува на флекси поводник за ноќни прошетки – силвер

900.00мкд


Flexi – лед систем кој се прикачува на флекси поводник за ноќни прошетки

Компатибилни со:
Њу комфорт, Њу класик и Црн дизајн С, М и Л

Шифра: ФЛЕ-269

Извозник: Флекси – Германија

Увозник за Македонија:
Пријатели – миленици
Никола Тесла 42
Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница