Продавница

Поводник со извлекување 3м

350.00мкд


Поводник со извлекување кој има должина 3 метри и одговара максимум до 10 кг тежина на вашиот миленик .

Земја на потекло : Кина

Напомена: Доколку сакате поводниците со извлекување да имаат подолг век, не ги извлекувајте целосно (важи за сите брендови)

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница