Продавница

Поводник со извлекување 15кг / 5 метра

550.00мкд


Поводник со извлекување долг 5 метра, одговара max до 15 kg тежина на вашиот миленик .

Земја на потекло : Кина

Напомена: Доколку сакате поводниците со извлекување да имаат подолг век, не ги извлекувајте целосно (важи за сите брендови)

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница