Продавница

Маска за куче M-L

300.00мкд


Mаска L-М за многу големо и големо куче, дијаметар на околувратник 20 см.
Напомена:
Маските се достапни во крем или црна боја

Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница