Продавница

Синџир за во двор 200см/15мм

400.00мкд


Синџир кој што служи за врзување на вашето милениче во двор. Должина 2 метра и ширина 15мм

Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница