Продавница

Nobby – Ремче за миленици 50-65см/25мм

350.00мкд


Nobby – Ремче за околу врат со дијаметар/должина од  50 см  до 65 см .
Ширина: 25 мм

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Земја на потекло : Германија – Кина

Шифра:
74704-05 црн
74704-38 пурпур
74704-64 распбер

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница