Продавница

Nobby – Ремче за миленици 40-55см/20мм

290.00мкд


Nobby – Ремче за околу врат со дијаметар/должина од  40 см  до 55 см .
Ширина: 20 мм

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Земја на потекло : Германија – Кина

Шифра:
74703-01 црвен
74703-04 оранж
74703 -05 црн
74703-06 син
74703-23 кафеав
74703-32 светло син
74703-36 беж
74703-38 пурпур
74703-41 зелен
74703-42 сив
74703-64 распбер
74703-82 светло сив

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница