Продавница

Nobby – Ремче за миленици 30-45см/15мм

250.00мкд


Nobby – Ремче за околу врат со дијаметар/должина од  30 см  до 45 см .
Ширина: 15мм

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Земја на потекло : Германија – Кина

Шифра:
74702-04 оранж
74702-06 син

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница