Продавница

Nobby – Ремче за миленици 20-35см/10мм

190.00мкд


Nobby – Ремче за околу врат со дијаметар/должина од  20 см  до 35 см .
Ширина: 10мм

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Земја на потекло : Германија  – Кина

Шифра:

74701-23 кафеав

en_USEnglish
0