Продавница

Nobby – Ремче за миленици 13-20см/10мм

160.00мкд


Nobby – Ремче за околу врат со дијаметар/должина од  13 см  до 20 см .
Ширина: 10мм

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Земја на потекло : Германија – Кина

Шифра:
74700-04 оранж
74700-38 пурпур
74700-82 светло сив

en_USEnglish
0