Продавница

Matis pet – Ремче за околу врат 30-43/15мм

290.00мкд


Matis pet – Ремче за околу врат,Ѕ- М за мало и средно куче, дијаметар од 30 см до 43 см

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

Земја на потекло : Хрватска

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Шифра:
КЛС15ДП01-црно
КЛС15ДП02-црвено
КЛС15ДП03-сино

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница