Продавница

Matis pet – Ремче за миленици 40-62см/25мм

420.00мкд


Matis pet – Ремче за околу врат со дијаметар од  40см  до 62см .

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

Земја на потекло : Хрватска

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот
Шифра:
КЛ25ЦС01 црно
КЛ25ЦС02 црвено
КЛ25ЦС03 сино

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница