Продавница

Matis pet – Ремче за миленици 38-52см/25мм

550.00мкд


Matis pet – Ремче за околу врат со дијаметар од 38 см  до 52  см .

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Земја на потекло : Хрватска

Шифра:
КЛС25МД03 црвено
КЛС25МД04 срце

КЛС25МД06 сино
КЛС25МД07 сиво-жолто
КЛС25МД10 сиво-зелено

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница