Продавница

Matis pet – Ремче за миленици 35-51см/20мм

440.00мкд


–              Matis pet – Ремче за околу врат

–              Matis pet – Ремче за околу врат со дијаметар од 35 см  до 51 см .

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

Земја на потекло : Хрватска

Шифра:
КЛ20МД03 црвено 35-51см

КЛ20МД04 срце 35-51см

КЛ20МД06 сино 35-51см

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница