Продавница

Matis pet – Ремче за миленици 30-43см/15мм

290.00мкд


Matis pet – Ремче за околу врат со дијаметар од  30 см  до 43 см .

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Земја на потекло : Хрватска

Шифра:
КЛ15ДП01 црно

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница