Продавница

Matis pet – Ремче за куче 35-51см/20мм

340.00мкд


-Matis pet –Ремче за куче од 35 см до 51 см.

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

Земја на потекло : Хрватска

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот.

Шифра:
КЛ20ДП01 – црно
КЛ20ДП02 – црвено
КЛ20ДП03 – сино

en_USEnglish
0