Продавница

Matis pet – Ремче за куче 30-40см/20мм

340.00мкд


Matis pet –Ремче за куче со дијаметар од 30 см до 40 см.

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

Земја на потекло : Хрватска

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот.

Шифра:
КЛС20ЦС01 – црно (30-40см)
КЛС20ЦС02 – црвено (30-40см)
КЛС20ЦС03 – сино (35-51см)

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница