Продавница

Matis pet – Ремче за куче 40-62см/25мм

550.00мкд


Matis pet –Ремче за куче со дијаметар од 40 см до 62 см.

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

Земја на потекло : Хрватска

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот.

Шифра:
КЛ25МД03 – црвено
КЛ25МД06 – сино
КЛ25МД07 – сиво – жолто

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница