Продавница

Matis pet – Ремче за куче 35-51см/20мм

340.00мкд


Matis pet –Ремче за куче со дијаметар од 35 см до 51 см.

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

Земја на потекло : Хрватска

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот.

Шифра:
КЛ20ЦС01 – црно
КЛ20ЦС02 – црвено
КЛ20ЦС03 – сино
КЛ20ЦС04 – портокалово
КЛ20ЦС06 – кафеаво
КЛ20ЦС07 – виолетово

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница