Продавница

Karlie– Ремче за куче 30-45см/15мм

590.00мкд


Karlie  –Ремче за куче M од 30см до 45 см / 15мм

Напомена: Должината на ремчето (од-до) е од минималната до максималната димензија која може да се закопча на вратот на вашето милениче

Шифра: 69419

Земја на потекло : Германија

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

en_USEnglish
0