Продавница

Ferplast – Ремче за околу врат 35см/15мм

490.00мкд


Ferplast – Ремче за околу врат

Димензии: ширина 1.5см, должина 35см

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Украина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

шифра: Daytona C 15/35

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница