Продавница

Ferplast – Ремче за околу врат 43см/20мм

590.00мкд


Ferplast – Ремче за околу врат

димензии: ширина 2см, должина 43см

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

шифра: Daytona C 20/43

Земја на потекло : Украина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница