Продавница

Ferplast – Ремче за околу врат 55см/30мм

990.00мкд


Ferplast – Ремче за околу врат

димензии: ширина 3.0см, должина 55см

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

шифра: Daytona C 30/55

Земја на потекло : Украина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

en_USEnglish
0