Продавница

Ferplast – Ремче за околу врат 53см/25мм

790.00мкд


Ferplast – Ремче за околу врат

димензии: ширина 2.5см, должина 53см

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

шифра: Daytona C 25/53

Земја на потекло : Украина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница