Продавница

Ремче за околу врат 39см/20мм

100.00мкд


Ремче за околу врат,  ХЅ-Ѕ за мало куче со должина/ширина 39см/20мм

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница