Продавница

Ремче за околу врат 73см/45мм

240.00мкд


Ремче за околу врат, XL за многу големо куче со должина/ширина 73см/45мм

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Шифра: 1=4

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница