Продавница

Ремче за околу врат 63-73см/40мм

380.00мкд


Ремче за околу врат, XL за многу големо куче, кожа со должина/ширина 63-73см/40мм

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Кина

en_USEnglish
0