Продавница

Ремче за околу врат 45см/20мм

120.00мкд


Ремче за околу врат,  М за средно куче .

Должина/Ширина 45см./20мм

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Кина.

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот.

en_USEnglish
0