Продавница

Ремче за околу врат со марама 47см/20мм

180.00мкд


Ремче за околу врат со марама со должина/ширина 47см/20мм

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

en_USEnglish
en_USEnglish
0