Продавница

Кожно ремче за миленици 60-64см/30мм.

390.00мкд


Ремче за миленици

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Земја на потекло : Кина

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0