Продавница

Кожно ремче за кучиња – 3см./60см.

290.00мкд


Кожно ремче за кучиња –

Напомена: Должината на ремчето треба да се намали 5-10см за да знаете која е димензијата на последната (максималната) дупка за закопчување на вратот на вашето милениче.

Напомена 2: На ремчињата го нема ламаринчето за ставање на името на Вашиот миленик.

шифра: А77

Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница