Продавница

Trixie- Поводник големо куче 100см/25мм

690.00мкд


–             Trixie- Поводник L-XL за големо куче 100см/25мм

–             Шифра :17025

–              Земја на потекло : Германија

  • (после извршувањето на Вашата нарачка, ќе бидете исконтактирани околу боја/големина на производ)
en_USEnglish
0